atiyehdaneshn@gmail.com

02122895177-88

مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره 42/88133

درباره ما

خدمات اخذ ویزا

پروسه اخذ ویزا و گرفتن وقت ملاقات از سفارت، پیچیدگی های خاص خود را دارد که با توجه به سختگیری هایی که در سالهای گذشته برای هموطنان عزیزمان صورت گرفته، بهتر است که در این راه از مشاورانی خبره استفاده شود.

خدمات پذیرش تحصیلی

اطلاع از لیست دانشگا ههای مورد تایید «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» شرط لازم برای گرفتن پذیرش در دانشگاه هاست. این لیست ها در سایت های دولتی به راحتی قابل دسترس است و اما این شرط لازم به هیچ عنوان کافی نمی باشد. اطلاع دقیق از نحوه پذیرش در هر دانشگاه، شرایط و مدارک تحصیلی مورد نیاز (که در هر دانشگاه و کشور متفاوت است)، اطلاع از دوره‌های آمادگی زبان، زمان بندی ثبت نام ها، مسائلی هستند که تنها با تجربه سالیان طولانی انجام پذیرند. این موسسه با استفاده از دیتا بیس دانشگاه های مطرح آلمان و مجارستان و آشنایی کامل در حوزه پذیرش تحصیلی در تمام مقاطع آماده خدمت رسانی به متقاضیان می باشد.

خدمات بعد از ورود

همانطور که میدانید گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی، تنها مسئله هر متقاضی در راه تحصیل در یک کشور خارجی نیست، مخصوصا اگر متقاضی، آشنایی قبلی با کشور مقصد نداشته باشد. از آنجا که زندگی در هر کشور مقررات و قوانین خاص خود را دارد، اکثر متقاضیان در بدو ورود به کشور مقصد با انبوهی از مسائل مواجه میشوند که نیاز به راه حل برای آ نها الزامی است. ما با تعهدی که به هر متقاضی داریم، وظیفه خود میدانیم که در جزئی ترین مسائل اقامت همراه متقاضیان باشیم.در نتیجه همزمان با ورودمتقاضی و یا در برخی موارد قبل از آن، بسیاری از مسائل حل شده است. مسائلی از قبیل اسکان، بلیت های دانشجویی، تهیه رجیستری پلیس، بیمه، افتتاح حساب بانکی و دیگر موارد لازم برای اقامت، با مشاوره و همراهی ما به سادگی انجام می شوند.

مجوز فعالیت

پیام دهید
پیام دهید